Do bójki miało dojść w czwartek w nocy w jednym  z giżyckich hoteli.Jak twierdzi policja, byli to oficerowie Wojska Polskiego.

W czwartek około godziny 23 do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o awanturze w jednym z hoteli w Giżycku. Na miejsce zostały wysłane dwa patrole, łącznie 4 funkcjonariuszy i tam zastali trzech pijanych mężczyzn, którzy mieli od 1 do 2 promili alkoholu w organizmie. Mężczyźni nie reagowali na wydawane polecenia i zaatakowali policjantów. W wyniku interwencji trzech funkcjonariuszy trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała (uszkodzona śledziona, uszkodzenia kończyn).

Rzecznik prasowy Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej, ppłk Paweł  Durka potwierdził, że zatrzymano trzech oficerów z 15. Brygady Zmechanizowanej z Giżycka. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Olsztynie i żandarmeria.

 

 

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Stary wiarus

Zarówno wiceminister MSW na odwiedzinach w Giżycku jak i komendant główny policji określili pobitych żołnierzy mianem cytuję „iż wojskowi byli trudnym przeciwnikiem”. Zatem wiemy kto z wojskiem walczy ,nie wiemy tylko dlaczego?. Trudno byłoby sobie wyobrazić ,że policja traktuje wojskowych jako swoich przeciwników.

Nieznana

Żaden z was nie był tam na miejscu i nie widział tej akcji…tylko dlaczego jest tak że od razu wyrzucają oficerów z Wojska za każdym razem kiedy mamy taką sytuację Policja jest bez winy…mamy takie przypadki że facet napierdala swoją żonę i dzieci wszczyna bójki w lokalach Policja przyjeżdża zabiera tego delikwenta a potem go wypuszczają do domu ….I z pracy nie zwalniają I telewizji nie wzywają NIK nic nie wie totalna cisza…a tu proszę trzech oficerów i taka sensacja …ludzie zajmijcie się sobą i patrzcie swoje brudy bo każdy z nas ma …I nikt nie jest bez winy …jeszcze… Czytaj więcej »

SYLWESTER

brawo dla policji powinni rentę dostać tak biedni pobici ,dajcie się chłopakom na ten temat wypowiedzieć nie po to się pieli do góry jezdzili i walczyli na misjach ze by ich od tak zdegradować, bo z nająć życie to kelner bez winy nie był i obszczy burki z policji

Magdalenka

Anonim zamknij się i nie produkuj więcej schizy. policja nie powinna mieć prawa do interwencji w stosunku do żołnierzy, może mu co najwyżej pomóc jak nie może sam wstać z chodnika.