Promocja na portalu Gizycko.info

CENNIK (kliknij i pobierz ofertę)

Gizycko.info to jedno z najlepiej rozpoznawalnych w naszym regionie miejsc w internecie. To tu każdego dnia od 2015 roku nasi Czytelnicy znajdują najświeższe informacje z regionu, relacje z wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych czy wiadomości na temat tego, co w Giżycku i Powiecie Giżyckim najważniejsze. 

Przygotowując ofertę reklamową chcieliśmy zaproponować rozwiązania wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy propozycje dla reklamodawców oczekujących silnych, intensywnych przekazów ale także dla tych, którzy chcą długoterminowo budować swoje marki i lokować swoje produkty czy usługi.

Znakiem czasu jest, że już ponad 70% ruchu na Gizycko.info generowane jest z urządzeń mobilnych – dlatego wszystkie formy reklamy na naszym portalu prezentowane są zarówno w wersji deskopowej (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu reklama dociera do wszystkich użytkowników portalu.

Nasz profil na portalu Facebook.com obserwuje już ponad 20 000 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się.

Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie (reklamy nie są ograniczone ilością emisji, nie stosujemy banerów rotacyjnych).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Trochę statystyk: 

  • W okresie od 1 stycznia 2020 – 31 grudnia 2020 r. nasza strona zanotowała 1 milion 541 tysięcy 450 odsłon (źródło statystyk: Google Analytics).

CENNIK (kliknij i pobierz ofertę)