Na symboliczne sto dni przed maturą na swoim wielkim balu bawią się maturzyści z Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

Uczennice w pięknych sukniach balowych, uczniowie w eleganckich garniturach. Wszyscy w doskonałych nastrojach zjawili się w sobotę (21.01.) w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” w Pięknej Górze. To tutaj, o godzinie 18:00 rozpoczęła się wyjątkowa zabawa studniówkowa, którą z pewnością wszyscy zapamiętają na całe życie.

Po krótkich przemówieniach i podziękowaniach przyszli maturzyści zatańczyli pięknego poloneza. Następnie przyszedł czas na posiłek i zabawę do białego rana.

PTS

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Była uczennica

Super zobaczyć byłych nauczycieli. Pan Wiesław dobrze się trzyma!

bvvvv

Pani dyrektor z LO2 nawet nie uraczyła swoim przybyciem na studniówkę. WSTYD !!! Uczniowie czekali z kwiatami.

Absolwent TWM

a w TWM pełna kultura. Fajna fotorelacja i super polonez! Pozdrawiam kadrę nauczycielską.

EWA

Ja miałam studniówkę 10 lat temu w LO1 i też miło wspominam. Pani dyrektor wygłosiła oficjalne przemówienie i zatańczyła poloneza. Jak widać po dyrektorce LO2 nie wszyscy nadają się na takie stanowisko.

Mantel

O to to tak to widzim.