Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W-650, za miejscowością Leśniewo, w kierunku Węgorzewa. Kierujący osobową mazdą zderzył się z łosiem. Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę zginęło na miejscu. Auto natomiast zostało poważnie uszkodzone. Siedzący za kierownicą 53-latek z obrażeniami twarzy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Giżycku.

Dzisiaj rano (31.01.2017) o godz. 6:00 oficer dyżurny otrzymał informację o zaistniałym zdarzeniu drogowym z udziałem łosia na drodze wojewódzkiej W-650. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mazda minął miejscowość Leśniewo i jechał w stronę Węgorzewa. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, z pobocza wprost pod nadjeżdżający samochód wybiegł łoś.

Siła uderzenia była tak duża, że zwierzę zginęło na miejscu. Auto zostało poważnie uszkodzone, a 53-letni mężczyzna, który autem jechał sam, z obrażeniami twarzy został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn (DK/TM)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Poszkodowany
Poszkodowany
2 lutego 2017 05:27

Kto zapłaci za Szkody?
Zieloni?
Leśniczy?
Los jest czyjąś własnością bo polować nie wolno

Gg
Gg
1 lutego 2017 16:54

Łosi jest juz tak dużo ze powinni dawać na nie odstrzaly, nie dość ze zakłócają gospodarke leśna to jeszcze zabijają ludzi na drogach, ale oczywiście zieloni nie mają o tym pojecia tylko wsadzają nosy nie tam gdzie trzeba

Anonimowo
Anonimowo
1 lutego 2017 08:38

Wychodzi jakby nigdy nic na droge,ale niezapomibajmy ze to ludzie wkraczaja w ich srodowisko naturalne i zabieraja dom..

Jan
Jan
1 lutego 2017 07:55

najgorsze jest to, że zwierze wychodzi na drogę jak gdyby nigdy nic i potrafi stanąć jak wół. Trąbienie nawet go nie płoszy. No i to,że ma długie nogi to też lipa, bo auto ścina mu je i całym cielskiem spada na maskę auta. Powinni- nie wiem kto- przy drogach gdzie jest las, pozakładać takie siatki, by zwierzaki nie wychodziły na drogę.