Od niedawna w Giżycku można nabyć naturalne, swojskie wyroby „Masarni Giżycko”. Zakład mieści się przy ulicy Plac Dworcowy 2B. Czynny jest: wtorek – piątek 8:00 – 16:00 i w soboty 8:00 – 13:00.

Kulinarne horyzonty Polaków są coraz szersze, chętnie sięgają oni po dania, czy produkty wywodzące się z różnych części świata, jednak przywiązanie do tradycyjnych i regionalnych wyrobów mięsnych pozostaje silne. Przychylne nastawienie do takich produktów jest również związane z rosnącą świadomością konsumencką. „Masarnia Giżycko” postawiła na sprawdzone, tradycyjne receptury.

Motto firmy brzmi: dym+ przyprawy = tradycja. Według właścicieli tylko tyle i aż tyle wystarczy by smacznie i zdrowo jeść. Wędliny produkowane są więc naturalnie, bez ulepszaczy, wzmacniaczy smaku. Wyroby są bogato doprawiane naturalnymi przyprawami i wędzone w tradycyjnej wędzarni, opalanej lokalnym drewnem.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w Giżycku, mamy halę produkcyjną z masażami, prowadzimy sprzedaż dla klientów detalicznych i hurtowych. Mięso, przyprawy i drewno, niczego więcej nie używamy. Wszystko naturalnie, zgodnie z naszą tradycją. Najważniejszym człowiekiem u nas jest tzw. „Bolo”, czyli Krzysztof Biega, który odpowiada za całą produkcję. Dba o wszystkie receptury, smaki, standardy, które są ważne dla nas i naszych klientów – mówi jeden z właścicieli „Masarni Giżycko”.

W ofercie firmy jest wiele produktów, w tym m.in.: kiełbasa giżycka, schab, szynka, boczek, kabanosy, salceson, kaszanka.

Za sklep odpowiada Pani Ada. Zawsze można do niej przyjść, Pani Ada zawsze doradzi.  

Właściciele „Masarni Giżycko” podkreślają, że nie zwalniają tempa, wciąż wymyślają nowe produkty i ulepszają smaki już istniejących. Jak mówią – Najważniejsze, że do Giżycka wróciła dobra, tradycyjna praktyka wędzarnicza i masarska.

Warto zajrzeć na stronę internetową „Masarni Giżycko” – www.masarniagizycko.pl oraz profil na portalu Facebook – facebook.com/masarniagizycko .

Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia detaliczne i hurtowe można składać telefonicznie lub mailowo: tel. 574 351 787, biuro@masarniagizycko.pl . 

Jak dojechać do zakładu „Masarnia Giżycko”

(artykuł reklamowy)