Międzypokoleniowa Wigilia w CPUIS [ZDJĘCIA]

0
fot. Piotr Tomasz Suchta

W piątek (15 grudnia) w Klubie Seniora odbyła się Wigilia Międzypokoleniowa podsumowująca  projekt „Trzy Gwiazdki -Święta Międzypokoleniowe” 

W tym uroczystym dniu podsumowującym projekt dyrektor CPUIS Pani Ewa Ostrowska podziękowała wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i wspólny udział w tym przedsięwzięciu oraz wręczyła małe upominki przedstawicielkom fundacji ARwena.  Następnie dzieci z Przedszkola nr 4 w Giżycku zaprezentowały Jasełka. Po tym wzruszającym i pięknym występnie zaproszeni goście, dzieci oraz uczestnicy projektu usiedli do wigilijnego stołu, życząc sobie zdrowia spokoju i rodzinnych świąt. 

„Trzy Gwiazdki – Święta Międzypokoleniowe” to projekt skierowany do seniorów 60+ oraz dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja ARwena oraz Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Każdego roku w projekcie biorą udział seniorzy z  Giżyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klubu Seniora oraz dzieci i młodzież.  

W ramach projektu  od września prowadzone były spotkania pt. Piękny umysł nie ma wieku oraz warsztaty z kreowania wizerunku pt. Kolorowe babeczki. Natomiast w okresie przedświątecznym uczestnicy warsztatów tworzyli piękne upominki, stroiki oraz kartki świąteczne, które zostały przekazane seniorom, osobom samotnym, chorym i niepełnosprawnym.

(Beata Górczyńska/ CPUIS, fot. Piotr Tomasz Suchta)

(kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze