Masarnia Giżycko gotowa na święta

0

Masarnia Giżycko zaprasza do zakupu świeżych, regionalnych przysmaków. Właściciele stawiają na sprawdzone, tradycyjne receptury. Dewiza firmy jest prosta: mięso+dym+przyprawy = tradycja. Tylko tyle i aż tyle według właścicieli potrzebne jest, by jeść smacznie i zdrowo.

Wyroby w Masarni Giżycko są wytwarzane z poszanowaniem środowiska, bez dodatków chemicznych czy wzmacniaczy smaku. Dzięki naturalnym przyprawom i tradycyjnym technikom wędzenia wykorzystującym lokalne drewno, w ofercie znajdziemy produkty o niepowtarzalnym smaku.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, w okresie świątecznym właściciele przygotowali własną wersję kalendarza adwentowego. Codziennie, po otwarciu okienka, inny produkty znajduje się w promocji.  

W sklepach firmowych Masarni Giżycko można kupić również m.in.: kiełbasę giżycką, drobiową, schaby, szynki, kabanosy, baleron wędzony, kaszankę, karkówkę, mielonkę w słoiku i wiele innych smakołyków. Niedługo w ofercie pojawią się również kosze prezentowe.

Produkty Masarni Giżycko możemy nabyć w dwóch sklepach firmowych na terenie Giżycka:

Masarnia Giżycko – sklep nr 1

Plac Dworcowy 2B

11-500 Giżycko

T: 574 351 787

poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00

soboty – 8:00 – 14:00

Masarnia Giżycko – sklep nr 2

Kętrzyńskiego 11/1

11-500 Giżycko

poniedziałek – piątek 8:00 – 17:00

soboty – 8:00 – 14:00

Istnieje możliwość sprzedaży wysyłkowej. Zamówienia detaliczne i hurtowe można składać telefonicznie i mailowo: tel. 574 351 787, biuro@masarniagizycko.pl 

Promocje i aktualności Masarni Giżycko znajdziesz na profilu na Facebooku – facebook.com/masarniagizycko

(artykuł promocyjny)