Dekoracje na ślub i wesele. Oryginalne i niepowtarzalne prosto z Giżycka

0

Niezwykła uroczystość wymaga nadzwyczajnej oprawy. Potrzebne są więc wyjątkowe dekoracje, które uświetnią najważniejsze w naszym życiu wydarzenia i uczynią je absolutnie niepowtarzalnymi.

Proponowane przez sale weselne, skromne bukieciki niestety nie tworzą zbyt magicznej atmosfery, dzięki której ten jeden dzień w życiu będzie niezapomniany. Tutaj potrzebne jest mnóstwo szczegółów i detali, a także kwiatów, materiałów, kilka kreatywnych i zdolnych rąk do pracy, a  czasami również tygodnie przygotowań. Pomocne są oczywiście firmy dekoratorskie i ich pracownicy, ale trudno znaleźć pracownię która ma nowoczesne, oryginalne i niebanalne podejście do dekoracji ślubnych, doradzi w wyborze motywu przewodniego, kwiatów i pozostałych elementów dekoracyjnych, przygotuje projekt, dzięki któremu Młodzi już od początku wiedzą jak będzie wyglądała dekoracja ich ślubu i wesela.

Firma Joanna Dekoracje z Giżycka wyróżnia się na tle konkurencji, zespół tworzą młodzi i kreatywni ludzie, którzy z pasją tworzą niezwykłe aranżację. Joanna- założycielka firmy sama potwierdza, że dla niej „najważniejszy jest każdy, nawet najmniejszy szczegół”,  a jej celem jest „stworzenie bajkowego klimatu, a nie tylko postawienie kilku bukietów na stołach”. I dodaje, że „najważniejsze są gusta Pary Młodej i ich marzenia, szczegółowo omawiamy więc z klientami kolorystykę, upodobania, styl jaki preferują itp.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i tworzymy niebanalne dekoracje które zachwycą najbardziej wymagających gości.”

W naszym regionie wciąż nie poświęca się szczególnej uwagi kompleksowym dekoracjom, często tylko dlatego, że kojarzą się ze sporym wydatkiem. Firma Joanna Dekoracje stara się dla każdej pary znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie, chociaż cena finalna w dużej mierze zależy od rodzaju kwiatów i materiałów, na które decydują się państwo młodzi. Średnio ceny dekoracji sali wahają się w granicach 500-1500 zł, bywają jednak klienci, którzy przeznaczają na ten cel o wiele większy budżet.

Odpowiednio dobrane dekoracje pomogą wykreować niezapomniany klimat i sprawią, że uroczystość będzie przywoływała piękne wspomnienia przez długie lata.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pani Joanny- dekoracjegizycko.pl profil na facebooku www.facebook.com/JoannaDekoracjeGizycko/.

Telefon kontaktowy: 729 494 650