Zniszczył samochody stojące na parkingu w Giżycku. Usłyszał zarzuty

3

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który zniszczył trzy samochody zaparkowane na jednym z giżyckich parkingów. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

W minioną sobotę (20.01.2018 r.) w godzinach popołudniowych oficer dyżurny giżyckiej komendy został poinformowany o mężczyźnie, który na jednym z parkingów osiedlowych w Giżycku niszczy pojazdy kopiąc w nie oraz obrywając elementy. Zgłoszenia dokonał świadek, który widział zachowanie mężczyzny z okna swojego mieszkania. Na miejsce skierowano patrol, a funkcjonariusze potwierdzili uszkodzenia w pojazdach, jednak na miejscu nikogo nie zastali.

Po opatrolowaniu okolicy policjanci zauważyli mężczyznę, który odpowiadał wskazanemu rysopisowi. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na miejsce zdarzenia, gdzie został rozpoznany przez świadka. Na miejscu również byli właściciele pojazdów, którzy wycenili zniszczenia na kwotę 2800 złotych.

Mężczyzna, który dopuści się zniszczenia mienia został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, gdzie usłyszał zarzuty zniszczenia trzech aut. Podczas przesłuchania 34-latek tłumaczył, że pokłócił się z dziewczyną, a złość wyładował na napotkanych pojazdach. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo zniszczenia mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Hugo9

Balaganiaz. Pewnie z nudow to zrobil. A do roboty…..

i tyle w temacie...

A ja myślę, że tacy ludzie powinni torchę powalić swoją główką w ścianę. A nie psuć czyjeś mienie, na które ktoś może pracował kilka lat.

Myśle,że...

Z drugiej strony lepiej,że wyładował złość na samochodzie a nie dziewczynie.Mniejsze koszty