Wieczór przed telewizorem? Sprawdź polecane seriale!

0

Serialowy szał trwa w najlepsze! Co miesiąc w Internecie pojawiają się nowe hity (takie jak Czarnobyl), które z powodzeniem zdobywają serca tysięcy widzów. Jeśli potrzebujesz rekomendacji na temat tego, jaki serial warto obejrzeć – ten ranking jest dla Ciebie!

  1. Gra o Tron

Spisek, intryga, niespodziewane zwroty akcji? Te trzy słowa świetnie opisują klimat panujący w Grze o Tron! Historia serialu Gry o Tron toczy się w krainie Westeros, opanowanej przez trzy rody: Starków, Lanniseterów i Baratheonów, którzy prowadzą ciągłą walkę o władzę. Kto zostanie królem i zasiądzie na Żelaznym Tronie?

  1. Californication

Życie Hanka (David Duchovny), od czasu premiery jego książki, stało się pasmem erotycznych przygód. Każdy, kto znajduje się przy Hanku, twierdzi, że jest on królem życia! Bo w końcu jak nazwać kogoś, kto mieszka w słonecznej Kalifornii, jest sławny, bogaty i co chwilę ma nową partnerkę? Niestety, to tylko pozory… Hank przeżywa prawdziwy kryzys twórczy!

  1. W garniturach (Suits)

Rówieśnicy Mike’a, głównego bohatera, poświęcają wiele lat, by mieć szansę na karierę prawniczą… Mike’owi wystarczyło jedno niewinne oszustwo! Inteligentny, choć leniwy chłopak, sprytem zdobywa pracę w prestiżowej kancelarii Pearson Hardman. Czy inni pracownicy dowiedzą się o oszustwie Mike’a?

  1. Czarnobyl

26 kwietnia 1986 roku to sądny dzień dla elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Ogromny wybuch spowodował potężne straty – z jego skutkami zmagamy się do dziś. Czarnobyl to świetnie zrealizowany serial – gra aktorska, zdjęcia, muzyka – to wszystko powoduje, że napięcie przed telewizorem sięga zenitu!

Sprawdź pakiety z HBO GO i obejrzyj Czarnobyl na dowolnym urządzeniu!

  1. Narcos

Pablo Escobar to potężny baron narkotykowy, który wznosi się na wyżyny poprzez produkcję i handel kokainą. DEA – amerykańska organizacja antynarkotykowa, która przeciwdziała Escobarowi. Kto tym razem wygra – zło czy dobro? Czy DEA pokona bossa narkotykowego, za którym stoją tysiące najemników?

Gdzie oglądacie swoje ulubione seriale?

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze