Przyjdź na bezpłatne warsztaty WenDo w Giżycku

0

Pierwszy raz w Giżycku. Warsztaty asertywności, budowania pewności siebie i samoobrony WenDo dla kobiet.

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza mieszkanki Giżycka do udziału! Warsztaty są nieodpłatne.

WenDo jest powstałą ponad 30 lat temu w Kanadzie  i uznaną na świecie metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.

Jeśli chcesz nauczyć się obrony zarówno przed atakiem fizycznym, jak i psychicznym, ale przede wszystkim tego, jak do niego nie dopuścić  przyjdź na warsztaty WenDo.

Warsztat WenDo trwa 12 godzin i obejmuje miedzy innymi naukę podstawowych technik samoobrony, elementy samoobrony psychicznej, pracę z postawą ciała, pracę z oddechem i głosem, asertywność. Umożliwia kobietom odnalezienie drogi do własnej siły, co często pozwala kobietom odnaleźć radość i moc. Warsztaty kierowane są do wszystkich kobiet, które odnalazły w sobie gotowość do zdobycia nowych umiejętności, chcą zmiany swojego życia lub też potrzebują odnaleźć siłę lub motywację do dalszego rozwoju.

Wielkość  grupy –  8 – 12 kobiet.

Strój – swobodny na tyle, żeby można było siedzieć na podłodze, wykonywać ćwiczenia fizyczne; konieczne obuwie zmienne, nie ślizgające się.

Termin warsztatów – 5-6 października 2019 r. Miejsce – Świetlica Socjoterapeutyczna, ul. Sikorskiego 3 b, 11 – 500 Giżycko.

Harmonogram warsztatu (istnieje możliwość  dopasowania harmonogramu do potrzeb grupy).

 I dzień  

9.00 – 13.00 zajęcia

13.00 – 13.30 przerwa

13.30- 16.00 zajęcia

II dzień 

9.00 – 13.00 zajęcia

13.00 – 13.30 przerwa

13.30- 16.00 zajęcia

Warsztaty poprowadzi  Izabela Zambrowska – pedagożka,   socjoterapeutaka, coach  w trakcie certyfikacji międzynarodowej   ACC akredytacji ICF, trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych, trenerka Programu PRIDE, I stopień Terapii Skoncentrowanej
na Rozwiązaniach, trenerka metody WenDo  w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji
i przemocy ze względu na płeć.

Organizatorem warsztatów jest Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku  z inicjatywy dyrektor Ewy Ostrowskiej. Zapisy tel. 87 429 13 36, e-mail ewa.ostrowska@gizycko.pl

Ewa Ostrowska-Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Nocleg
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze