Jechał 104 km/h przez Spytkowo. Mieszkaniec Lublina stracił prawo jazdy

1

Policjanci z giżyckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. 36-latek stracił uprawnienia na 3 miesiące.

W czwartek (28.10.2021 r.), giżyccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę.

36-latek został zatrzymany do kontroli przed godziną 18:00 w miejscowości Spytkowo. Mężczyzna jechał audi z prędkością 104 kilometrów na godzinę, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę – przekazują funkcjonariusze z KPP Giżycko

Modernizacja stawów w Lesie Miejskim zbliża się ku końcowi [CZYTAJ WIĘCEJ]

Mieszkaniec Lublina stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 400 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowca, który przekroczy dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h, traci prawo jazdy na 3 miesiące. W przypadku, gdy ponownie zostanie zatrzymany przez policjantów w czasie trwania zakazu, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy. Za takie zachowanie po raz trzeci w czasie 6-miesięcznego okresu zakazu kierowcę czeka ponowne przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy – przypominają giżyccy policjanci 

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kasta

Czyżby kolejny bezkarny kastowy od Iustitii?