Masz ulubionego wykonawcę i nigdy bądź już bardzo dawno nie słyszałeś go na żywo? Proponujemy zabawę, w której wskażecie, który wykonawca powinien odwiedzić Giżycko w 2018 roku!

Poniżej prezentujemy kandydatów, spośród których należy wybrać swojego faworyta. Lista nie jest zamknięta – każdy może zgłosić własnego kandydata wysyłając maila na adres kontakt@gizycko.info lub dopisać poniżej w komentarzu. Przesłane propozycje będą dodawane do opcji głosowania. Warunek jest jeden: musi być to polski artysta.  Głosowanie potrwa do 19 listopada do godziny 22:00.

Sprawdźmy, na którego wykonawcę Giżycko czeka najbardziej!

24 KOMENTARZE

  1. Zespoły disco-polo bym odrzucił i dał im się wykazać na Disco na fali. Mam nadzieje że nie nie był to jednorazowy festiwal a na dłużej zagości na deskach amfiteatru twierdzy.

  2. Coś z klasyków Krzysztof Krawczyk, Perfect, Lady Pank, Perfect, T. Love, Edyta Bartosiewicz, Happysad, Raz Dwa Trzy, Pidżama Porno, Kombi(Te z Łosowskim) lub bardziej na czasie The Dumplings, Brodka, Krzysztof Zalewski, Xxanaxx, Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Natalia Przybysz. Jeżeli chociaż część tych artystów zostanie dodana będę zadowolony. Poza tym postarałbym się o ściągnięcie “Męskiego Grania”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here