Zakończyło się głosowanie na ulubionego wykonawcę lub zespół, który waszym zdaniem powinien odwiedzić Giżycko w 2018 roku.

Na pierwszym miejscu znalazł się zespół Piękni i Młodzi, który zdobył 247 głosów. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Bednarek– 217 głosów, tuż za nim zespół Akcent– 139 głosów, kolejne miejsce należy do zespołu Boys– 68 głosów.

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Grupa określiła swoją twórczość jako disco polo, dance i pop rock.

Wyniki głosowania prześlemy do dyrekcji Giżyckiego Centrum Kultury. Zapytamy czy mieszkańcy mogą liczyć na to, że któryś z wymienionych wykonawców zostanie zaproszony do Giżycka na jedną z letnich imprez w 2018 roku.

P.S

2
Dodaj swój komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ryszardfan disco Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
ryszard
Gość
ryszard

Każdy się z disco polo śmieje, a jak Zenek z Akcentu był latem w Giżycku to na Twierdzy prawie miejsca zabrakło

fan disco
Gość
fan disco

W końcu może jakieś disco polo będzie! Już mam dośc farny, margaret i innych tego typu lalek dla małolatów. Czy jednego dnia może być np Akcent lub Boys żeby trochę starsza publiczność mogła się pobawić? Nie wiem czemu jeszcze nikt w tym mieście nie zauważył, że zespoły disco polo ściągają taką publiczność o której niejeden popowy wykonawca może pomarzyć