Eko Plaża nad jeziorem Niegocin już otwarta [ZDJĘCIA]

0
fot. Piotr Tomasz Suchta

W piątek, 3 maja miało miejsce oficjalne otwarcie Eko Plaży. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz miejskich, przedsiębiorcy, mieszkańcy i turyści. 

Na pograniczu Giżycka i Wilkas otwarta została ogólnodostępna plaża z kąpieliskiem, wypożyczalnią sprzętu wodnego, sauną, nowymi sanitariatami oraz placem zabaw dla dzieci. W dniu oficjalnego otwarcia mogliśmy zobaczyć i wypróbować wyposażenie wypożyczalni, saunę oraz usłyszeć kilka słów o samej inwestycji.

Z Eko Plaży można swobodnie przejść do Beach Baru, z tarasem nad jeziorem i platformami wypoczynkowymi z widokiem na szlak wodny. 

W wypożyczalni są dostępne tradycyjne kajaki, rowery wodne, deski SUP, jak również napędzane energią elektryczną deski e-foil, deska z napędem elektrycznym i kierownicą, łódź z silnikiem elektrycznym, czy katamaran napędzany energią elektryczną i słoneczną z paneli fotowoltaicznych. Na terenie Eko Plaży dostępna jest również ładowarka elektryczna dla aut i łodzi elektrycznych dla gości.

Eko Plaża znajduje się tuż obok wejścia do Kanału Niegocińskiego.

Więcej o Eko Plaży możecie przeczytać w artykule – Nad jeziorem Niegocin powstaje Eko Plaża. Otwarcie już w majówkę [CZYTAJ]

(Info, fot. Piotr Tomasz Suchta) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze