Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku podsumowali miniony weekend na drogach powiatu giżyckiego.
W niedzielę (23.10) policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie śmierć na drodze poniósł 47-letni kierowca alfa romeo, który uderzył w drzewo. – Śmiertelny wypadek na trasie Giżycko-Miłki. Nie żyje 47-letni kierowca alfa romeo. CZYTAJ
Ponadto w trakcie weekendu funkcjonariusze skontrolowali 65 kierujących pojazdami, sprawdzili stan trzeźwości u 94 kierujących, pracowali na miejscu 6 kolizji drogowych i zatrzymali 5 dowodów rejestracyjnych oraz nałożyli 27 mandatów karnych za przekroczenie dozwolonej prędkości.
Do groźnego zdarzenia doszło w piątek (21.10.) po godzinie 20:00 na trasie Guty – Kamionki (gmina Giżycko). Tam kierowca vw golfa jadąc z 3 pasażerami na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad autem w wyniku czego dachował w przydrożnym rowie. Kierowca był trzeźwy, obrażeń kręgosłupa doznał jeden z pasażerów, który został przetransportowany do szpitala w Giżycku.
Źródło: KPP Giżycko
Szybciej! Szybciej!