Awantura na stacji paliw. 32-latek groził policjantom nożem

6

Na jednej ze stacji paliw awanturował się 32-letni mężczyzna. Groził pracownikowi i policjantom pozbawieniem życia. 

Sprawa miała swój początek w nocy z 1 na 2 lipca, kiedy to giżyccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej ze stacji paliw, gdzie awanturował się mężczyzna.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali agresora. W czasie wykonywania przez nich czynności służbowych mężczyzna nie stosowała się do wydawanych poleceń, wyzywał, ubliżał i poniżał funkcjonariuszy – informują giżyccy mundurowi. 

Sytuacja powtórzyła się również kilka dni później w czwartek (7 lipca).

Wezwany na interwencję do jednej ze stacji paliw patrol, na miejscu zastał tego samego agresora, który nie dość, że groził pracownikowi pozbawieniem życia, to swoją agresję skierował również w kierunku funkcjonariuszy będących na służbie i wykonujących swoje czynności. Mężczyzna groził funkcjonariuszom przy użyciu noża pozbawieniem ich życia oraz zaniechania prawnie podjętych czynności służbowych – dodają policjanci z KPP Giżycko. 

32–latek został zatrzymany.  Po zebraniu materiału dowodowego usłyszał trzy zarzuty, do których się przyznał.

Postanowieniem giżyckiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na zakończenie toczącego się postępowania.

(KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kto?>

Kto to?

kolo

Dlaczego nie napiszecie o czołowym zderzeniu radiowozu (VW T4) z autem ściganego mężczyzny? Do zdarzenia doszło kilka dni temu na obwodnicy. To znacznie ciekawsze niż wariat wymachujący szabelką.

bobi
kolo

To nie to. Policja ścigała gościa kilka dni temu. Zdjęcia na giżycka migawka na fejsie

kolo

A może i to.

MANIO

mężczyzna nie stosowała się do wydawanych poleceń