Zwycięstwo drużyny WOT na turnieju organizowanym przez 15 Giżycką Brygadę Zmechanizowaną

5

Drużyna WOT w składzie: kpr. Paweł Jastrzębski (4W-MBOT/43blp), kpr. Radosław Jurczak (4W-MBOT/41blp) zdobyła złoto w zawodach East Bullet Holes 2021 jakie miały miejsce w ubiegły weekend na poligonie w Orzyszu, rywalizując z reprezentacjami innych jednostek wojsk operacyjnych w klasie MILITARY MAGNUM (tylko dla żołnierzy) na dystansach 800m – 1000m – 1200m.

Na uwagę zasługuje również imponujący wynik na 1200m osiągnięty przez kpr. Pawła Jastrzębskiego (4W-MBOT) – 84 pkt, który pozostałych zawodników wyprzedził miażdżącą przewagą (kolejny żołnierz osiągnął na tym dystansie 64 pkt).

Zawody East Bullet Holes to już cykliczna konkurencja rozgrywana w Orzyszu, organizowana przez 15 Giżycką Brygadę Zmechanizowaną i Fundację „Oręż”.

W tegorocznej edycji brało udział w sumie niemal 300 zawodników w tym także przedstawiciele innych Państw m.in. żołnierze wojsk sojuszniczych NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland.

ppor. Anna Szczepańska 
ekspert ds. komunikacji 43 batalionu lekkiej piechoty w Braniewie
4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Czemu się nie pochwałą które miejsce

Dziwne jest to że wocisci zwyciężyli a nie 15 gbz, po tylu latach szkoleń? Od ilu lat są woty, a od kiedy 15 gbz, no właśnie

Czemu się nie pochwałą które miejsce

Dlaczego 15 gbz nie pochwaliła się które miejsce zajęła skoro oni to organizowali?

bruner

ojoj zawodowcy tacy do du…… za co im płacą

Jaś

Bo wszyscy najlepsi są na granicy

Tylko Giżycko

AhahHahaahahs to najlepszych żołnierzy wysłali na granicę no nie żartuj, to brawo normalnie genialny pomysł teraz żołnierze robią za straż graniczną i to jeszcze najlepsi mądre to?