Zwłoki mężczyzny wydobyte z Kanału Łuczańskiego

1

Giżyccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 50-letniego mężczyzny, którego zwłoki wydobyto z Kanału Łuczańskiego.

We wtorek (28 listopada) po godz. 03:00 nad ranem policjanci z giżyckiej komendy otrzymali informację o zaginięciu mężczyzny, do którego doszło na terenie Giżycka. O zdarzeniu powiadomili jego znajomi, z którymi mężczyzna spędzał wieczór.

Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny. Funkcjonariusze przeczesywali wskazany teren, kiedy w pewnym momencie w wodzie na Kanale Łuczańskim zauważyli unoszące się ciało. Na miejsce mundurowi wezwali Straż Pożarną, która pomogła w jego wydobyciu. Wyłowiony mężczyzna nie dawał jednak oznak życia – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Na miejsce zostali wezwani również policyjni kryminalni i prokurator.

Tożsamość mężczyzny została ustalona. Jest to 50-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Wstępne okoliczności wskazują na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

(KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mzimu

Duch Puszczy robi swoje.