Znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu

0

Giżyccy policjanci zatrzymali 43-latka, który znęcał się nad swoją żoną. Nie była to pierwsza awantura spowodowana przez mężczyznę. Policjantów zaalarmował sama pokrzywdzona. Mieszkaniec gminy Ryn usłyszał zarzut i stanie przed sądem.

43-latek odpowie za znęcanie się nad żoną Mężczyzna został zatrzymany po kolejnej awanturze, do której doszło w mieszkaniu. Jak wskazują ustalenia śledczych, od grudnia 2017 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną, w ten sposób, że będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał kobietę, ubliżał, wyganiał z domu, popychał, kopał oraz dusił. Ponadto w minionym tygodniu kobieta w wyniku popchnięcia przez męża, doznała złamania ręki i stłuczeń ciała.

Sprawca przemocy domowej został już przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania się. Z uwagi na to, że podejrzany może utrudniać prawidłowy tok postępowania sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna prosto z policyjnego aresztu trafi do zakładu karnego. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną 47-latek odpowie w warunkach recydywy za co grozi mu wyższa kara.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze