Znęcał się nad rodziną. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

0

Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu mieszkańcowi gm. Wydminy, który od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i wobec sprawcy zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

W poniedziałek (15.02.2021r.) po wezwaniu na interwencję do mieszkania, funkcjonariusze dokonali zatrzymania 34-letniego mężczyzny. W trakcie wykonywanych czynności śledczy ustalili, że zatrzymany od kilku miesięcy stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec najbliższych.

W grudniu 2020r. podczas jednej z interwencji domowej mężczyzna miał grozić najbliższym i pobić swoją konkubinę. Interweniujący policjanci wydali wtedy mężczyźnie nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

34-latek nie stosował się jednak do wydanych zakazów i nadal wszczynał w domu awantury podczas których dopuszczał się bicia kobiety oraz niszczył domowe przedmioty. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad członkami rodziny.

We wtorek (16.02.2021r.) Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i wobec sprawcy zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze