Koniec roku to czas podsumowań i snucia planów na przyszłość. Noworoczne postanowienia mają również znani mieszkańcy naszego miasta. O tym, czego sobie życzą w nadchodzącym roku w życiu zawodowym i prywatnie opowiedzieli dla serwisu Gizycko.info.

Pani Jolanta Piotrowska, prezes Zarządu Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich

„Mam nadzieję, że przyszły rok będzie po prostu dobry i spokojny, dopisze nam zdrowie i same dobre wiadomości. Prywatnie – czekam na mojego drugiego wnuczka, a zawodowo – mam nadzieję, że uda nam się zrealizować wiele nowych pomysłów na rzecz naszego wyjątkowego środowiska naturalnego. Mam dwa noworoczne postanowienia: wreszcie porządny urlop, a drugie – mała tajemnica, która już wkrótce powinna się zrealizować.”

 

Pan Wojciech Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka

„Najczęściej ludzie postanawiają rzucić palenie lub rozpocząć zdrowy tryb życia. Pierwsze mam już za sobą, a na drugie na razie nie mam czasu… więc w życiu osobistym życzę sobie odróżniania rzeczy ważnych od błahych i nieprzejmowania się drobiazgami. W sprawach miejskich wszystkie problemy zgłaszane przez Mieszkańców są ważne. Najważniejsze będzie zatem sprawne załatwianie problemów miejskich i realizacja – dość ambitnego i wymagającego budżetu, natomiast w życiu prywatnym postanawiam więcej czasu poświęcić rodzinie, choć to postanowienie w tym roku niestety mi się nie sprawdziło… ale próbować należy nieustannie.”

 

Pan Piotr Andruszkiewicz, radny Rady Miejskiej w Giżycku

„Prywatnie rok 2016 był dla mnie szczególny, gdyż zostałem tatą i mam dwóch wspaniałych synów. Od pół roku razem z żoną uczymy się być rodzicami i w 2017 roku chciałbym opanować tą sztukę do perfekcji. Jako radny chciałbym konsekwentnie realizować punkty programowe, które tak bardzo cieszyły się popularnością podczas ostatnich wyborów. Konsekwentnie, nadal będę składał projekty uchwał umożliwiające i ułatwiające przedsiębiorcom rozwój, mieszkańcom życie codzienne, oraz zachęcające młodych do powrotu i mieszkania w Giżycku. Dużo pracy przed nami!”

 

Pan Maciej Ambroziak, komendant Straży Miejskiej w Giżycku

” Specjalnych postanowień na nowy rok nie mam. Ogólnie zawsze unikałem robienia postanowień w obawie o ich dotrzymanie, a jeżeli chodzi o życzenia to zarówno wszystkim mieszkańcom naszego miasta jak i sobie życzyłbym zdrowia, szczęścia, uśmiechu i pogody ducha. Bądźmy dla siebie życzliwi szanujmy się nawzajem. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!”

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze