Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

0

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informację o śmierci zaginionego przekazał na swoim Twitterze minister Jarosław Zieliński.

Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym“ – napisał.

Natomiast warmińsko-mazurska policja poinformowała, że dziś rano grupa płetwonurków, biorąca udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie zaginionego i poszukiwanego od niedzieli mężczyzny.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny potwierdził, że wyłowione ciało to Piotr Woźniak-Starak.

W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk. Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej.