Zmiany w organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych

0

W okresie świąt Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach Giżycka. Zatrzymywanie się pojazdów w okolicach cmentarzy, będzie możliwe tylko na oznakowanych zatokach postojowych i parkingach – informuje Wydział Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego.

Zmiany będą obowiązywały od 31 października od godz. 10:00 do 3 listopada do godz. 10:00. 

٠ na ul. Królowej Jadwigi, odcinek od ronda w kierunku skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego po prawej stronie będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zakaz nie dotyczy zatok postojowych. Taki zakaz będzie również obwiązywał na odcinku ul. Wodociągowej, poczynając od ronda do skrzyżowania z ulicą 1-go Maja. Samochody pozostawione w miejscach, gdzie jest to zabronione i utrudniają ruch będą usuwane na koszt właściciela.

٠ na ul. Obwodowej droga krajowa nr 63, odcinek od ronda Solidarności do skrzyżowania z Aleją Lipową będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi, samochody pozostawione w miejscach gdzie jest to zabronione i utrudniają ruch będą usuwane na koszt właściciela.

W dniach okołoświątecznych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Ponadto z uwagi na to, że podróż samochodem na cmentarz może być kłopotliwa, zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Tak będą kursowały autobusy komunikacji miejsko-gminnej w dniu 1 listopada [CZYTAJ]

(UM Giżycko) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze