Zmiana rozkładu jazdy pociągów

1

12 czerwca nastąpi korekta rozkładu jazdy pociągów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 3 września br.

W tym czasie POLREGIO uruchomi dwie dodatkowe pary połączeń. Pierwsza z nich do pociąg w relacji Olsztyn Główny – Korsze – Olsztyn Główny, będzie on kursował codziennie do 31 sierpnia br.

Pociąg 90841 Olsztyn Główny (7:43) – Korsze (8:44)
Pociąg 90828 Korsze (16:00) – Olsztyn Główny ( 17:00)

Druga to pociąg wakacyjny w relacji Olsztyn Główny – Giżycko – Olsztyn Główny kursujący codziennie do 3 września.

Pociąg 90843/2 Olsztyn Główny (11:10) – Giżycko (13:10)
Pociąg 90827/6 Giżycko (11:05) – Olsztyn Główny (12:59)

Pomiędzy Ekiem a Giżyckiem zarządca infrastruktury kolejowej prowadzi modernizację linii kolejowej nr 38. Dlatego na tym odcinku prowadzona jest autobusowa komunikacja zastępcza.

W związku z pracami związanymi z przebudową stacji Olsztyn Główny od 14 kwietnia br. pociągi wjeżdżające do Olsztyna z kierunku Elbląga dojeżdżają jedynie do przystanku kolejowego Olsztyn Likusy. Na odcinku Olsztyn Likusy – Olsztyn Główny również prowadzona jest autobusowa komunikacja zastępcza. Sytuacja ta początkowo planowana do 10 czerwca zostaje przedłużona i potrwa do 8 lipca 2022 roku.

W związku z powyższymi zamknięciami odcinków linii kolejowych godziny odjazdu niektórych pociągów ulegną zmianie. Dlatego uprzejmie prosimy podróżnych o zapoznanie się z rozkładem jazdy przed planowaną podróżą.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronie internetowych www.polregio.pl Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Anna Nowak
Rzecznik Prasowy
POLREGIO S.A.
Warmińsko-Mazurski Zakład w Olsztynie

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
pop

Rogatka przy głównym wjeździe ile jeszcze będzie „uszkodzona”? To chociaz lustra postawcie przed sezonem bo będzie tragedia