Zmiana organizacji ruchu w związku z imprezą „Mazury AirShow”

0

Policjanci z Komendy Powiatowej w Giżycku, apelują do wszystkich gości odwiedzających piknik „Air Show” o tym, że w dniach 06.08-07.08.2016r. od godziny 6:00 do godz. 20.00 zmieni się organizacja ruchu, w związku z „Międzynarodowym Piknikiem Lotniczym – Mazury Air Show 2016”.

Zmiana dotyczyć będzie ciągu ul. Kolejowej od ul. Unii Europejskiej do ul. Dąbrowskiego, w tym czasie będzie obowiązywał jeden kierunek jazdy.

Po prawej stronie ul. Kolejowej od ul. Wyzwolenia wyznaczone będą parkingi (parkowanie aut odbywać się będzie równolegle do krawędzi jezdni).

Na ulicach: Wyzwolenia, Żeglarska, Szantowa i Dąbrowskiego – wprowadzono zakaz skrętu w prawo.

Zakaz skrętu w prawo na ulicy Wyzwolenia nie dotyczy pojazdów TAXI.

Na odcinku od ul. Unii Europejskiej do ul. Wyzwolenia obowiązuje zakaz zatrzymywania się (znak B-36) i postoju (znak B-35). W celu usprawnienia płynności ruchu w ciągu dróg dojazdowych, policjanci apelują aby w tych dniach nie poruszać się po mieście na pamięć, szczególną uwagę zwracać należy na znaki drogowe. Dotyczy to przede wszystkim znaków zakazu zatrzymania się,  ponieważ w uzasadnionych przypadkach naruszeń tego znaku, pojazdy mogą być usuwane na koszt właściciela.

 

KWP Olsztyn/KW/MSZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze