Zmiana organizacji ruchu w związku z imprezą “Mazury AirShow”

0

Policjanci z Komendy Powiatowej w Giżycku, apelują do wszystkich gości odwiedzających piknik „Air Show” o tym, że w dniach 06.08-07.08.2016r. od godziny 6:00 do godz. 20.00 zmieni się organizacja ruchu, w związku z “Międzynarodowym Piknikiem Lotniczym – Mazury Air Show 2016”.

Zmiana dotyczyć będzie ciągu ul. Kolejowej od ul. Unii Europejskiej do ul. Dąbrowskiego, w tym czasie będzie obowiązywał jeden kierunek jazdy.

Reklama ZUS

Po prawej stronie ul. Kolejowej od ul. Wyzwolenia wyznaczone będą parkingi (parkowanie aut odbywać się będzie równolegle do krawędzi jezdni).

Na ulicach: Wyzwolenia, Żeglarska, Szantowa i Dąbrowskiego – wprowadzono zakaz skrętu w prawo.

Zakaz skrętu w prawo na ulicy Wyzwolenia nie dotyczy pojazdów TAXI.

Na odcinku od ul. Unii Europejskiej do ul. Wyzwolenia obowiązuje zakaz zatrzymywania się (znak B-36) i postoju (znak B-35). W celu usprawnienia płynności ruchu w ciągu dróg dojazdowych, policjanci apelują aby w tych dniach nie poruszać się po mieście na pamięć, szczególną uwagę zwracać należy na znaki drogowe. Dotyczy to przede wszystkim znaków zakazu zatrzymania się,  ponieważ w uzasadnionych przypadkach naruszeń tego znaku, pojazdy mogą być usuwane na koszt właściciela.

 

KWP Olsztyn/KW/MSZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze