Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach. Rusza akcja „Znicz 2015”

0

Jak co roku giżyccy policjanci prowadzić będą działania pod kryptonimem „Znicz”. W tym czasie funkcjonariusze będą czuwali nad bezpieczeństwem tych, którzy w dniu Wszystkich Świętych będą odwiedzać groby najbliższych. Ze względu na znaczny wzrost ruchu na drogach dojazdowych do cmentarzy, należy spodziewać się zmiany organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu – Giżycko:

1. Na ul. 1-go Maja, odcinek od skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi do ronda Solidarności (dł. ok. 300m.) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi.

2. Na ul. Obwodowej, odcinek od skrzyżowania z ul. 1-go Maja do skrzyżowania z ul. Dworską będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi.

3. Na ul. Królowej Jadwigi, odcinek od skrzyżowania z ul. Wodociągową w kierunku skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego po prawej stronie będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Zakaz nie dotyczy zatok postojowych. Taki zakaz będzie również obwiązywał na  odcinku ulicy Wodociągowej, od ronda do ulicy 1-go Maja.
Samochody pozostawione w miejscach, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch będą usuwane na koszt właściciela.

4. Na terenie położonym pomiędzy Kościołem pw. Św. Anny, a cmentarzem będzie zorganizowany parking.

5. Na ul. Leśnej, odcinek od skrzyżowania z ul. Poziomkową będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu jak również zakaz zatrzymywania się po prawej stronie drogi. Pojazdy pozostawione po prawej stronie drogi będą usuwane na koszt właściciela.

6. Na ul. Węgorzewskiej będzie obowiązywał zakaz skrętu w ul. Leśną. Dojazd do cmentarza będzie możliwy jedynie  od ul. Obwodowej.

7. Gminny Zakład Komunalny zmieni rozkład jazdy autobusów umożliwiając  dojazd do cmentarza miejskiego.  W okolicach cmentarza na ul. 1-go Maja zostaną zorganizowane przystanki autobusowe.

8. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały w dniach :
– od 30.10.2015r. do 03.11.2015r. na drogach powiatowych,
– od 30.10.2015r. do 02.11.2015r. na drogach miejskich,
– od 30.10.2015r. do 02.11.2015r. na drogach gminnych.

Źródło: KPP GIŻYCKO

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze