Złamał sądowy zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej. Trafił do aresztu

1

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku interweniowali wobec agresywnego 38-latka, który zlekceważył sądowy zakaz kontaktowania się i zbliżania do osoby pokrzywdzonej. 

Mieszkaniec powiatu giżyckiego pomimo orzeczonego wyrokiem sądu zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 20 metrów, nadal ją nachodził i dręczył.

Mężczyzna często będąc pod działaniem alkoholu, wdzierał się do mieszkania kobiety, groził jej pozbawieniem życia oraz kopał. Swoją agresję wyładowywał również na małoletnim chłopcu poprzez grożenie mu nożem do tapet, a także zaatakował chłopca, uderzając go z pięści w twarz – przekazują giżyccy policjanci. 

W sprawie zachowania mężczyzny interweniowali policjanci.

38-latek został już zatrzymany, na wniosek prokuratora i policjantów, sąd rejonowy w Giżycku zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – informują mundurowi. 

Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo. Kara będzie teraz znacznie wyższa, bo mężczyzna odpowie za swoje czyny w warunkach tzw. recydywy.

(źródło: KPP Giżycko) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Temida

No pięknie. A stalker, który ma kolejną sprawę m.in za groźby, stalking, złamanie nakazu sądowego zbliżania się i inne jest bezkarny , bo jest 60 – tką, czym oficjalnie się chwali, mówiąc iż prokurator i sądy „mogą mu na ch..a naskoczyć…”