Zgłosił się do komendy i przekazał, że chce odbyć zasądzoną karę

1

Do giżyckiej komendy zgłosił się 54-letni mieszkaniec gminy Giżycko i przekazał mundurowym, że chce odbyć zasądzoną karę. Zgodnie z prośbą, mężczyzna trafił do policyjnej celi. 

Do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku przyszedł mężczyzna i poinformował dyżurnego o tym, że jest poszukiwany i chce odbyć zasądzoną karę.

Po sprawdzeniu danych policjanci potwierdzili, że 54-latek jest poszukiwany nakazem doprowadzenia, wydanym przez giżycki sąd do odbycia 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi do momentu przewiezienia do wskazanego zakładu karnego – informują giżyccy funkcjonariusze 

Kolejny z poszukiwanych mężczyzn został zatrzymany na terenie Rynu. 

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Giżycka zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Rynu, gdzie miał przebywać poszukiwany. Ustalenia policjantów potwierdziły się, w mieszkaniu zastali 58-latka. Mężczyzna dobrze wiedział, że jest poszukiwany przez policjantów i ma do odbycia 120 dni pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji – dodają mundurowi z KPP Giżycko

Po potwierdzeniu danych i sprawdzeniu w policyjnych systemach mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, gdzie oczekiwał na przewiezienie do wskazanego zakładu karnego.

(źródło: KPP Giżycko)

Daj nam znać
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel

Zima zima nie musi gotować chlopina