Zemsta byłej dziewczyny. Namówiła znajomych żeby zniszczyli auto byłego partnera

1

W miniony czwartek (04.08.2016) o godz. 23.20 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie od mieszkańca gminy Kętrzyn, że jakieś osoby uszkodziły samochód jego syna i odjechały pojazdem koloru srebrnego w kierunku Kętrzyna. Po chwili do policjantów dodzwonił się sam pokrzywdzony informując, że w jego pojeździe Audi A3 zostały wybite wszystkie szyby i wgnieciony został dach. Wartość uszkodzonego mienia wycenił na 4000 złotych. Pokrzywdzony od samego początku podejrzewał, że uszkodzenia tego mogła dokonać jego była partnerka wraz z aktualnym chłopakiem.

Chwilę po zgłoszeniu kętrzyńscy policjanci na terenie miasta przy ul Pocztowej zatrzymali opisany w zgłoszeniu pojazd marki Ford Focus, w którym przebywały cztery osoby. Wśród nich była 23-letnia Emilia F. , 24-letni Robert F., 20-letni Dawid K. oraz 16-letni Jakub Cz. Były to osoby, które miały związek ze zniszczeniem pojazdu. Policjanci zatrzymali trójkę dorosłych w policyjnym areszcie natomiast nieletniego po przesłuchaniu przekazano opiekunowi.

Podczas wykonywania czynności przez policjantów Jakub Cz. oraz Dawid K. przyznali się do uszkodzenia pojazdu. Tłumaczyli się tym, że to Emilia F. chciała się zemścić na byłym chłopaku i namawiała ich do tego, by zniszczyli mu auto. Jak ustalili policjanci Robert F. pomógł im tylko dojechać z Kętrzyna do jednej z miejscowości w gminie.

Teraz cała czwórka stanie przed sądem.

KWP Olsztyn/ (EP/TM)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kasanova

kobiety są nieobliczalne