Zderzenie samochodów w Bystrym. Sprawca ukarany wysokim mandatem

0

Czasami krótki moment rozkojarzenia wystarczy do tego, by doprowadzić do bardzo niebezpiecznej sytuacji na drodze. Tak, jak miało to miejsce w przypadku zdarzenia drogowego w miejscowości Bystry (gmina Giżycko).

W środę (30 marca) tuż przed godziną 11:00 policjanci giżyckiej drogówki otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch aut w miejscowości Bystry.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni kierujący fordem jadąc w kierunku Orzysza, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechała na tył vw sharana, którym podróżowały dwie osoby – informują mundurowi z KPP Giżycko.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, uszkodzeniu uległy oba pojazdy.

Brak właściwego odstępu, chwila nieuwagi doprowadziło do spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na szczęście żadnemu z uczestników tego zdarzenia nic się nie stało. 22– letni sprawca kolizji będzie musiał zapłacić mandat karny w wysokości 1300 złotych, otrzymał 6 punktów karnych. Policjanci zatrzymali kierowcy także dowód rejestracyjny – dodają giżyccy funkcjonariusze. 

Policjanci kolejny raz apelują o zachowanie ostrożność na drodze, zdjęcie nogi z „gazu” i niewsiadanie za kierownicę po alkoholu.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze