Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej nr 63

32

We wtorek 8 lutego na trasie Staświny-Ruda, droga krajowa nr 63, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Po przyjeździe policjantów na miejsce zdarzenia jeden z pojazdów znajdował się w przydrożnym rowie. Na miejscu byli również uczestnicy zdarzenia, którzy na szczęście nie odnieśli obrażeń.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca fiatem jadąc w kierunku miejscowości Ruda, podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez kierującego audi. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierujący audi zjechał do przydrożnego rowu– przekazują mundurowi z KPP Giżycko

Kierująca fiatem za niezachowanie ostrożności i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem w wysokości 1100 złotych i 6 punktami karnymi

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

32 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pan Mietek

1100 złoty i 6 punktów karnych? To jest żart?? Kiedyś za takie coś od razu brali cie do poprawczaka i nikt nie robił problemów. W dzisiejszych czasach ludzie mają za dużo w dupach.

Tomasz

Mam nadzieje że rów nie ucierpiał, bez niego dla dzielnicy grozi zalanie!!!!

Powodź

?

Rów

Trochę pobolało ale przeszło, dzięki za wsparcie 🙂

Jinx z pewnej gry

Nawet ja nie jestem tak szalonym kierowcą

Alina

Ta młodzież w tym Giżycku coraz gorsza. Za to mój Antoni z Gajowa ostatnio dostał pochwałę od funkcjonariusza po tym jak przepuścił niepełnosprawnego na pasach.

Tomasz Hajto

Brawo tak trzymać!!!