Zbiórka na nagrobek śp. Edwarda Hincmana

2

Drodzy mieszkańcy, przedsiębiorcy, wychowankowie Trenera i wszyscy ludzie o wielkich sercach… Potrzebujemy Waszego wsparcia, zbieramy fundusze na szczytny cel – na nagrobek śp. Edwarda Hincmana.

Do zbiórki dołączają się pracownicy Urzędu Miejskiego, Starostwa Powiatowego, jednostki Urzędu Miejskiego, seniorzy z Giżyckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, radni Rady Miejskiej w Giżycku, służby ratownicze i bezpieczeństwa. Gorąco zachęcamy mieszkańców Giżycka i wszystkich ludzi wielkiego serca do włączenia się w zbiórkę.

Koordynatorem akcji jest dr Katarzyna Karolska z Biura Promocji i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Giżycku, w razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 798 112 125 lub adresem katarzyna.karolska@gizycko.pl.

Zbiórka pieniędzy potrwa do momentu uzyskania wymaganej kwoty do wykonania nagrobka.

Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz wspólnie z dr Katarzyną Karolską wystosowali prośbę skierowaną do przedsiębiorców i mieszkańców o wsparcie finansowe zbiórki.

Termin rozpoczęcia zbiórki 17 września nie jest przypadkowy, wczoraj właśnie przypadałyby urodziny śp. Pana Edwarda, który odszedł od nas 15 lutego 2019 r. Wszyscy chcący przyłączyć się do zbiórki, mogą wrzucać datki do specjalnie oznakowanych puszek rozmieszczonych w punktach na terenie miasta:

Urząd Miejski: Punkt Obsługi Klienta pok. 7, Biuro Promocji i Polityki Społecznej, pok. 116/ 117,

Giżyckie Centrum Kultury: sekretariat,

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej: sekretariat.

Źródło: UM Giżycko

2
Dodaj swój komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EleonoraLolo80 Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Lolo80
Gość
Lolo80

To wstyd aby urząd miasta zbierał na pomnik dla tak wspaniałego człowieka

Eleonora
Gość
Eleonora

Pomnik można postawić już za około 3 tys zł. Może lokalny przedsiębiorca dałby rabat i by wyszło jeszcze taniej. Nie są to jakieś duże koszta