Zbierają pieniądze na leczenie chorej Weroniki

0

Weronika Tumialis ma 17 lat i jest uczennicą II klasy LO ZDZ w Giżycku – klasy wojskowej – OPW. W krótkim czasie znalazła się w tragicznej sytuacji, zachorowała na ciężką postać niedokrwistości apalstycznej w czasie gdy jej mama walczy z guzem mózgu.

Weronika obecnie przebywa na oddziale onkologii i hematologii w Olsztynie. W domu bywa tylko jedynie na krótkich przepustkach, gdy aktualne wyniki badań na to pozwalają. Choroba została zdiagnozowana przypadkowo, podczas rutynowych badań lekarskich. Straszna diagnoza wywróciła świat i życie rodziny do góry nogami.

Lek ratujący życie Weroniki musi zostać podany jak najszybciej. Niestety nie jest refundowany i musimy w krótkim czasie zebrać kwotę 50 000,00 złotych. Nie jesteśmy przygotowani na taki wydatek i dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Nie jest to łatwe, ale nie mamy wyjścia. Chcemy aby Weronika jak najszybciej wróciła do zdrowia i cieszyła się życiem jak dotychczas. Prosimy o każdą, choćby najmniejszą kwotę oraz przekazanie tej informacji swoim znajomym, bliskim i przyjaciołom, wszystkim którzy mogą nam pomóc – apelują o pomoc rodzice nastolatki.

Uczniowie szkoły wzajemnie promują pomoc np. poprzez wymyślanie kreatywnych sposobów na zbiórkę:

Nie kupuj kwiatka na koniec roku szkolnego – wrzuć pieniążki do puszki.

W szkole – nie jedz chipsów i innych pyszności – wrzuć pieniążki do puszki.

Jedno kieszonkowe – wrzuć do puszki.

Potrzeba 50 000 zł! Każdy może wesprzeć zbiórkę na drogi lek dla chorującej Weroniki z Giżycka

 WPŁAĆ na https://zrzutka.pl/s5mxgz 

Reklama