Zatrzymany za posiadanie marihuany

13

Giżyccy kryminalni zatrzymali w tym tygodniu kolejnego mieszkańca naszego powiatu, u którego znaleźli blisko 40 gram marihuany.

Kryminalni przy każdej sprawie badają wszystkie wątki, ustalając dilerów i osoby zaopatrujące się w narkotyki. Sukcesywnie docierają do kolejnych osób zamieszanych w ten przestępczy proceder.

Tym razem na podstawie pracy operacyjnej w dniu wczorajszym (23.04) zatrzymali 20 – latka, który w swoim mieszkaniu posiadał marihuanę oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Mundurowym tłumaczył się, że narkotyki miał na własny użytek.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zapowiadają, że będą badać i rozwijać kolejne wątki spraw zabezpieczonych w tym tygodniu narkotyków.

Źródło: KPP Giżycko

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Patka

Biedny chłopak. Tyle stracił dobrego.
Zamiast zamykać ludzi którzy nie szkodzą innym to zajmijcie się ludźmi którzy robią innym krzywde. Marihuana nikogo nie zabiła. Alkoholicy powinni iść siedzieć a nie dobrzy ludzie.

MAX

zamiast utrzymywać dealera w więzieniu za ponad 2 tyś miesiecznie lepiej zalegalizować i zarabiać miliardy do budżetu. A jesli władze dbają o nasze zdrowie to niech alkohol wycofają bo to w nim tkwi destrukcja a nie w MARYSI

Jarecki

Może poratujemy chłopaka i każdy chętny przyzna się że dał tylko na przytrzymanie ??? Moje są dwie jak by co

Robert

Ciemnogród zwany Polską
Tu nigdy nie będzie normalnie, a pijaczki zawsze będą miały raj
Kto młody niech próbuje jak najszybciej z tąd uciekać