W poniedziałek wieczorem giżyccy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że w jednym z tamtejszych mieszkań została znaleziona kobieta, która najprawdopodobniej nie żyje. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze. Faktycznie w jednym z pomieszczeń znaleźli ciało kobiety posiadające liczne rany kłute.

We wskazanym miejscu policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej z udziałem technika kryminalistyki i pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalali i przesłuchiwali świadków, prowadzili także zakrojone na szeroką skalę działania operacyjne. W ustalenie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia oraz osoby, która mogła mieć związek z przestępstwem włączyli się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Wspólne działania doprowadziły do zatrzymania na terenie Gołdapi 30-latka podejrzanego o zabójstwo 58-latki.

Mężczyzna jest obecnie przesłuchiwany w prokuraturze. Jeżeli usłyszy zarzut zabójstwa, to może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn/in

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze