Zatrzymano 4 pijanych kierowców w trakcie Świąt Wielkanocnych

0

Giżyccy policjanci w trakcie Świat Wielkanocnych ujawnili czterech pijanych kierowców, dwóch z nich spowodowało kolizje drogowe.

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 46 – letni mieszkaniec gminy Ryn. W takim stanie postanowił prowadzić samochód, a dokładniej mercedesa benz. Został zatrzymany przez policję 4 marca br

Zanim jednak na swojej drodze spotkał funkcjonariuszy, to spowodował kolizję. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie z ruchem okrężnym przy ulicy 1 – Maja i ulicy Olsztyńskiej w Giżycku, wjechał na wysepkę, najpierw uszkodził znak drogowy, po czym zjechał na przeciwległą stronę drogi i uszkodził dwa kosze betonowe oraz dwie betonowe ławki.

Mieszkaniec gminy Ryn za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

Natomiast do drugiego zdarzenia z udziałem pijanego kierowcy doszło w Rynie. 21 – latek mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu prowadził samochód marki audi. Wjechał na skrzyżowanie ulicy Świerczewskiego z ulicą Kościuszki, tam pojechał na wprost i uderzył w kamienny mur. 21 – latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem.

KWP Olsztyn

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze