Zatrzymani za posiadanie marihuany

7

Kryminalni z Giżycka zatrzymali mężczyznę, co do którego mieli podejrzenia, że posiada środki odurzające. Ich przypuszczenia potwierdziły się, 33-latek miał przy sobie 50 gramów marihuany. 

Policjanci z wydziału kryminalnego po raz kolejny zatrzymali osobę, u której podejrzewali, że może posiadać środki odurzające.

W środę (26.02.2020) około godz. 19:30 ich przypuszczenia potwierdziły się. Funkcjonariusze interweniowali wobec 33-letniego giżycczanina, ponieważ mieli uzasadnione podejrzenie, że może posiadać środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Giżycka, podczas przeszukania został ujawniony przy nim worek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że to marihuana w ilości 50 gramów.

Inny mężczyzna został zatrzymany 17 lutego również na terenie Giżycka. 18-latek miał przy sobie 18 gramów marihuany.

Marihuanę posiadał także 17-latek, a w jednym z mieszkań zabezpieczano 12 krzaków konopi indyjskich o wzroście blisko 2 metrów.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje surowe kary dla osób, które posiadają środki odurzające. Posiadanie znacznej ilość środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
ac dc

To ładnie
Sony nastrzelał z ucha

Men of black

Pewnie za działkę mefedronu ćpun jebany

Abrakadabra

Kto to sony

Filip

Taki żołnierzyk narkoman i szpagaciarz

Salcia

Haha no nie wierzę

Mariusz

Filip dzieciaku, wiesz ze bez podstawne osadzanie, grozi kalectwem.
Ja bym zaczął szukać wokół jego społeczeństwa, bo najwięcej konfidentów zaczyna się, u osób które ich znająpozdro 600.

Krzychu

Masz jakiś dowód? Czy to tylko Twoje domysły? , bo do wszystkiego można dojść, tym bardziej jak ktoś zna kogoś w Policji.