Zastępca Komendanta Placówki SG w Bezledach pożegnał się z mundurem

0

Wczoraj w Placówce Straży Granicznej w Bezledach odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego ze służby po ponad 30 latach mjr. SG Dariusza Pik.

Komendant Oddziału płk SG Robert Inglot w obecności kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników PSG w Bezledach oraz zaproszonych gości podziękował odchodzącemu na emeryturę za długoletnią służbę, merytorykę i wkład wniesiony w rozwój formacji. Za wzorową postawę w realizacji obowiązków służbowych komendant oddziału wyróżnił mjr. Dariusza Pik, zastępcę komendanta Placówki SG w Bezledach nagrodą rzeczową – repliką szabli.

Pan mjr SG Dariusz Pik od 10 maja 1993 roku pełnił służbę w bezpośredniej ochronie granicy państwowej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na wielu stanowiskach wykonawczych i kierowniczych w Bezledach i Braniewie.Od 1 czerwca 2009 roku realizował  zadania służbowe na stanowisku Zastępcy Komendanta Placówki SG kat. II w Bezledach.

Za swoją służbę mjr SG Dariusz Pik był wielokrotnie wyróżniany, nagradzany i odznaczany m.in., w 2008 roku wyróżniony został Odznaką Straży Granicznej, w 2011 – Brązowym Medalem „Za Zasługi dla Obronności Kraju”, w 2014 – Srebrnym Medalem „Za Zasługi dla Straży Granicznej” i w 2016 roku Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Kadry kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy PSG w Bezledach oraz zaproszeni goście podziękowali odchodzącemu na emeryturę za służbę na rzecz Straży Granicznej oraz złożyli życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

WMOSG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze