„Zaradny Radny 2016”- wybieramy najlepszego radnego z Rady Miejskiej w Giżycku

10

Możecie teraz docenić tych radnych, którzy zajmują się ważnymi dla was sprawami, są kompetentni, pracują z pasją i zaangażowaniem. Ruszył nasz plebiscyt „Zaradny Radny 2016” na najlepszego radnego z Rady Miejskiej w Giżycku. Głosujcie!

Mija już ponad rok, od kiedy radni obecnej kadencji zasiadają w sali giżyckiego ratusza i podejmują decyzje ważne dla mieszkańców naszego miasta. Oceńcie, który z nich najlepiej sprawuje swój mandat i komu moglibyście zaufać w przyszłości.Głosujemy za pomocą sondy umieszczonej poniżej. Możecie również oceniać pracę rajców poprzez komentarze. Prosimy jednak o kulturę i zdrowy rozsądek, gdyż niecenzuralne i obraźliwe komentarze będą usuwane. Głosowanie potrwa do 27.03.2016 r. . Po tym terminie radny bądź radna, który uzyska największą ilość głosów zostanie zwycięzcą plebiscytu.

 [socialpoll id=”2341869″]

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka

ASIA MICHALEWICZ!!!!

Obiektywny

=porażka

Fil

Te… „Obiektywny”. Policzmy obiektywnie i zobaczymy co =porażka..
Na chwilę obecną:
Giżyckie Porozumienie Obywatelskie:
Radnych 12, łączna liczba głosów 540, średnia liczba głosów na radnego 45;
Razem Giżycko:
Radnych 7, łączna liczba głosów 42, średnia liczba głosów na radnego 6;
Aktywne Giżycko:
Radnych 2, łączna liczba głosów 308, średnia liczba głosów na radnego 154;
Jeżeli ktoś tutaj ponosi porażkę, to ekipa starych pierdzieli.
Pozdrawiam.

Obiektywny

Pod warunkiem, że to głosy unikalne a nie „sztuczna pompka”.

obiektywizm

’Obiektywny’ twój nick po takich wypowiedziach to nie jest stosowny. Używasz go po to, żeby być za takiego uznany? Twoje zachowanie nie jest adekwatne, bo jeśli najpierw pod czyjąś wypowiedzią krytykujesz, że porażka, to jaki z ciebie obiektywny, że nie dopuszczasz, że ktoś chwali kogoś, kogo nie lubisz? Jeżeli potem insynuujesz, że część głosów, i tu znowu wg ciebie radnych z aktywnego giżycka, może być sztuczną pompką to czemu nie zasugerujesz tego wszystkim, którzy mają sporą ilość głosów ? Tak cie boli, że inni, i to całkiem spora większość, ma inne zdanie niż ty? Jesteś subiektywny, stronniczy, ale na pewno… Czytaj więcej »

Obiektywny

Nie. Jestem obiektywny bo sprawdzilem, ze mozna glosowac „do woli”. Wystarczy w przeglądarce usuwać „ciasteczka” lub utwierać okna w trybie „incognito”. Za każdym razem można oddać głos mimo, że już raz oddano głos ze swjego adresu. Dlatego obiektywnie takie ankiety nie mają sensu.

Subiektywny

A to ciekawe. Kto z tego korzysta w tak mało istotnej kwestii? Pewnie obiektywni czego dowód mamy powyżej.

Obiektywny

A tu zgoda. Sprawa jest malo istotna. A propos aktywnosci to ile projektow uchwal wniosla ta zaradna radna? Ile razy zabrala glos od czasu jak zostala wybrana? Zarty sobie ktos zrobil cha cha cha!

Obiektywizm

Sa aktywni. Wystarczy ogladac sesje rady miejskiej i sledzic poczynania radnych na Aktywnym Gizycku.

Brawo

Czyli i tak kazdy mial takie same mozliwosci i szanse.. I tak wygrali najbardziej aktywni. Brawo.