Pisz. Funkcjonariusze prewencji interweniowali w jednym z piskich mieszkań, gdzie według zgłoszenia było bardzo głośno.

W wigilijną noc policjanci piskiej prewencji otrzymali zgłoszenie, że w mieszkaniu na jednym z osiedli jest bardzo głośno. Natychmiast tam pojechali, aby sprawdzić, co się dzieje. Funkcjonariusze potwierdzili, że pod wskazanym adresem jest zbyt głośno. Po wejściu do środka okazało się, że w mieszkaniu przebywa siedmiu mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat. Od razu po wejściu do pomieszczenia funkcjonariusze poczuli charakterystyczny zapach, sugerujący, że ktoś mógł tu palić marihuanę. Na stole w pokoju funkcjonariusze zauważyli młynek do rozdrabniania suszu roślinnego. W środku były resztki marihuany, co świadczyło o tym, że niedawno był używany.

W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli w portfelu 24-letniego mieszkańca Pisza papierowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Środki odurzające ukryte były także na balkonie. Stała tam fajka wodna nabita marihuaną. W łazience za sedesem schowany był rozdrobniony susz roślinny. Wstępne badania testerem potwierdziły, że znalezione substancje to marihuana.

W sprawie tej zatrzymanych zostało trzech mężczyzn. Jeden z nich to 17-latek, dwaj pozostali maja po 24 lata. Wszyscy są mieszkańcami Pisza i jego okolic.
Jeśli dalsze analizy potwierdzą, że znaleziony przez policjantów susz roślinny to marihuana, mężczyznom grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (as/rj)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze