Taka brutalność nie mieści się w głowie. Zamiast pomocy swojemu dziadkowi wnukowie rozładowali na nim agresję i pobili go. 18 i 16-latek pięściami uderzali starszego mężczyznę po głowie i kopali po całym ciele. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a 18-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Oficer dyżurny węgorzewskiej komendy 11 stycznia br. w godzinach wieczornych został poinformowany, że do szpitala z obrażeniami ciała trafił 64-letni mężczyzna. Na miejscu, okazało się, że mieszkaniec gminy Pozezdrze został brutalnie potraktowany przez swoich wnuków. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że jeden z młodych mężczyzn, z którymi wspólnie zamieszkuje,  przyszedł  do jego pokoju z wielkimi pretensjami  i od razu przeszedł do rękoczynów.  Za chwilę dołączył do niego drugi wnuk i obaj bili go pięściami po głowie oraz kopali po całym ciele. Kiedy 18 i 16-latkowie opuścili jego pokój mężczyzna miał nadzieję, że to już koniec, jednak po chwili wrócili i ponownie zaczęli go bić.

Po jakimś czasie młodzi wyszli z pokoju dziadka, a ten opuścił dom, aby udać się do lekarza. Jednak i na zewnątrz nie mógł czuć się bezpiecznie, gdyż po chwili dobiegli do niego oprawcy i ponownie zaczęli go uderzać po całym ciele.  Kiedy w końcu odpuścili starszy mężczyzna dotarł do sąsiada, który zawiózł go do lekarza, a stamtąd karetką został przewieziony do szpitala w Giżycku. Pokrzywdzony posiadał obrażenia m. in. stłuczenie i złamanie nosa.

Następnego dnia policjanci zatrzymali starszego wnuka, a młodszego przesłuchali i przesłali dokumentację do sądu rodzinnego i nieletnich. Podczas zatrzymania  18-latek był pijany, miał blisko promil alkoholu w organizmie.

18-latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Funkcjonariuszom tłumaczył, że trochę popił i nie wie czemu stał się tak agresywny. Teraz tego żałuje.

Za pobicie dziadka grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn af/in

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Doris

Mam nadzieję że czytasz to młodszy zwyrodnialcu! NIECH CIĘ WYWIOZA NA IZBĘ I DO POPRAWCZAKA !ZASŁUGUJESZ NA TO A TEN TWÓJ BRACISZEK ZASŁUGUJE na więzienie do końca życia. Jak można wlasnego dziadka pobić. Dzięki niemu żyjesz na tym świecie bo gdyby nie on nie było by twojej mamy lub taty. Dziadek to skarb największy na świecie bo oni wraz z babcią oddalony ci wszystko co by mieli. A ty do niego z lapami. Wandalizmu jebany. Jak ja bym cie kurwa dorwe la to byś był biedny

tedy

dokladnie to jest bezstresowe wychowywanie dzieci

Ona

Posadzilabym gnoja i tyle. Mlodszy po poprawczaka. Nie można dopuszczac do takich sytuacji.

Mieszko1

Patologia