Oclean X Pro Elite zadebiutowała pod koniec marca tego roku. Ta soniczna szczoteczka do zębów jest konkurencyjna pod względem funkcji, jakości i ceny. Co najważniejsze, jest to pierwsza elektryczna szczoteczka do zębów, której udało się spełnić dwa wymagania: super inteligentność i najmniejszy hałas. Wiele modeli elektrycznych szczoteczek do zębów reklamuje się jako inteligentne, niestety po rozłączeniu ich ze smartfonem natychmiast stają się nieużyteczne. Oznacza to, że za każdym razem, gdy myjesz zęby, musisz trzymać telefon włączony i wyświetlony przed sobą. Aby rozwiązać ten problem, Oclean postanowił zrobić krok naprzód w rozwoju technologii, i stworzyć super inteligentną szczoteczkę do zębów.

Dlaczego szczoteczka Oclean X Pro Elite jest super inteligentna?

1. Ekran dotykowy

Jest to pierwsza na świecie elektryczna szczoteczka do zębów z interaktywnym ekranem dotykowym. Możesz zmieniać tryby szczotkowania, ustawiać czas i intensywność szczotkowania oraz sprawdzać efekty szczotkowania na ekranie, nawet jeśli Twój telefon znajduje się w innym pomieszczeniu.

2. Wykrywanie strefy niewidocznej

Ten model Oclean ma wbudowany sześcioosiowy żyroskop i centralny chip załadowany zintegrowanym algorytmem, algorytmem ruchu i metodami statystycznymi. To pozwala na monitorowanie i analizowanie danych szczotkowania i wyświetlanie ich na ekranie bez konieczności korzystania z telefonu. Oczywiście, można zsynchronizować dane do aplikacji mobilnej dla długoterminowego monitorowania nawyków szczotkowania.

3. Spersonalizowane plany

Oral-b udziela porad w zależności od stanu Twojej jamy ustnej na podstawie swoich ograniczonych planów. Główki szczoteczek Philips Sonicare mają różne wbudowane chipy, oraz różne tryby szczotkowania do wyboru. Jeśli chodzi o Oclean, w aplikacji mobilnej dostępnych jest ponad 20 profesjonalnych planów szczotkowania, które umożliwiają dopasowanie planów szczotkowania do użytkowników z różnymi kondycjami jamy ustnej i nawykami żywieniowymi. Na przykład, aplikacja poleci różne plany dla palaczy, osób noszących aparaty ortodontyczne i osób często pijących kawę. Dodatkowo, pozwala użytkownikom na dostosowanie planów do ich stanów chorobowych jamy ustnej.

Oclean X Pro Elite posiada również ekskluzywną technologię redukcji hałasu oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe, podobnie jak w smartfonach.

Kup Oclean X Pro Elite teraz z kodem TONELITE, aby zaoszczędzić $7. Kod jest aktywny od 1 czerwca do 30 czerwca 2021. Produkt zostanie wysłany z magazynów w Polsce, aby zapewnić dostawę w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia.

artykuł partnera 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze