Strona główna Polecane Zalany park przy ul.Gdańskiej w Giżycku Zalany park przy ul.Gdańskiej w Giżycku [WIDEO] 30 października 2017 2 Po kilku dniach obfitych opadów deszczu wylał staw w parku przy ulicy Gdańskiej w Giżycku. Woda zalała ścieżki spacerowe, nie oszczędziła również ławek i koszy na śmieci. 1 z 6 Fot.Piotr Suchta Fot.Piotr Suchta Fot.Piotr Suchta Fot.Piotr Suchta Fot.Piotr Suchta Fot.Piotr Suchta Zobacz także: Nietrzeźwi kierowcy i groźne zdarzenia drogowe. Policja podsumowała weekend na drogach powiatu Ktoś strzelał w okna mieszkań przy ul. Jagiełły? Policja wyjaśnia sprawę Jubileuszowy koncert zespołu Kaprys w Wilkasach. Świętowali 5-lecie działalności Dwóch nietrzeźwych kierowców i jeden z sądowym zakazem. Policyjna akcja na drogach powiatu Giżycka Sieć NGO rusza w lipcu. Będą szkolenia, spotkania i współpraca organizacji 79-latka oszukana metodą „na pracownika banku”. Kobieta straciła pieniądze Subskrybuj Powiadom o Powiadomienie o nowych komentarzach (zaznacz pole) Powiadomienie o wszystkich nowych odpowiedziach (zaznacz pole) Label {} [+] Twój podpis* E-mail (nie musisz podawać) Nie musisz uzupełniać tego pola. Jeżeli podasz adres e-mail nie będzie on widoczny REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY Komentarze obsługiwane są przez zewnętrzny system Disqus . Dane użytkowników mogą być przetwarzane zgodnie z jego polityką prywatności. Δ Label {} [+] Twój podpis* E-mail (nie musisz podawać) Nie musisz uzupełniać tego pola. Jeżeli podasz adres e-mail nie będzie on widoczny REGULAMIN DODAWANIA KOMENTARZY Komentarze obsługiwane są przez zewnętrzny system Disqus . Dane użytkowników mogą być przetwarzane zgodnie z jego polityką prywatności. Δ 2 komentarzy najnowsze najstarsze najwięcej głosów Anonimowo 31 października 2017 13:50 Co za deszcz moze miasto. Nastaw parasole zeby zostalo sucho to wyjdziesz z psem ty osle, I nie bedzie tragedji Mieszkanka 30 października 2017 12:13 No super, nawet nie można teraz psa wyprowadzić żeby sobie pobiegał. Tragedia w tym mieście reklama
Co za deszcz moze miasto. Nastaw parasole zeby zostalo sucho to wyjdziesz z psem ty osle, I nie bedzie tragedji
No super, nawet nie można teraz psa wyprowadzić żeby sobie pobiegał. Tragedia w tym mieście