Nie istnieje sprawdzona metoda jak seryjnie wygrywać w zakładach bukmacherskich. Inaczej takie firmy oferujące obstawianie zdarzeń dawno by już splajtowały. Jednak są pewne sposoby i metody gry, których należy się trzymać, aby zmaksymalizować szansę na potencjalną wygraną. Na co należy zwracać uwagę? Jak grać u bukmachera, aby wygrać?

Jak typować u bukmachera?

Zaczynając swoją przygodę z zakładami sportowymi, początkujący zwykle myślą od razu o wielkich sumach. Jest to bardzo mylące, gdyż pragnąc wygrać dużą kwotę, zazwyczaj musimy sporo zainwestować. Ryzyko jest więc ogromne, a szansa na wygraną – różna.

Istnieje jedna podstawowa zasada w kręgu ludzi, którzy zawodowo zajmują się zakładami – nie ma pewniaków. Zostało to udowodnione nieraz i w zasadzie ciągle jesteśmy świadkami różnych kontrowersji i zwycięstw drużyn, które potencjalne skazywane były na porażkę.

Obstawiając poszczególne wydarzenia, powinniśmy wiec po pierwsze liczyć się z porażką. Nie stawiajmy wszystkich oszczędności lub – co gorsza – nie pożyczajmy pieniędzy z myślą, że na pewno wygramy i oddamy wszystko z nawiązką. Takie myślenie nierzadko kończy się niebezpieczną spiralą długów.

Zasady obstawiania u bukmacherów

Aby zminimalizować ryzyko strat i zwiększyć swoją szansę na wygraną postaraj stosować się do kilku popularnych zasad obstawiania spotkań:

  • Spróbuj swoich sił na sucho – zacznij od gry bez inwestowania środków, dokładnie analizując każde obstawione spotkanie. Niech Twój okres próbny trwa przynajmniej miesiąc. Pozwoli Ci to zorientować się, czy obstawianie jest dla Ciebie;
  • Wybierz dyscyplinę, na której się znasz – nie musisz znać się na wszystkim i z całą pewnością tak nie jest. Na pewno masz dyscyplinę, w której odnajdujesz się najlepiej, a Twoja wiedza na jej temat jest wystarczająca. Jeszcze lepiej, jeżeli jest to niszowy sport, który nie wzbudza wielkiego zainteresowania;
  • Dokładnie analizuj spotkania – obstawianie „na ślepo” to najgorsze co można zrobić. Jest to szybka i niemal pewna droga do stracenia pieniędzy.
  • Korzystaj z promocji bukmacherskich – niektóre są mniej, niektóre bardziej opłacalne, jednak mają wspólny mianownik. Dzięki nim mamy szansę na dodatkowe pieniądze. Przykładem może być kod promocyjny Superbet: https://typujesz.pl/superbet-kod-promocyjny/.

Jak obstawiać, żeby wygrywać?

Istnieje niezwykle wiele strategii obstawiania. Warto jednak zastanowić się nad tą najwłaściwszą. Dobrą metodą, która wykorzystywana jest chętnie przez doświadczonych graczy, jest obstawianie spotkań z wysokimi kursami. To np. spotkanie obarczone dużym ryzykiem, po kursie 3.0 i więcej. Zadaniem zawodowego typera jest wyszukanie takich „perełek”, które mają spore szanse np. zwyciężyć spotkanie, mimo tego, że są skazywani na porażkę.

To tylko jedna z metod, których jest naprawdę bardzo dużo. Gra u bukmachera polega głównie na dokładnej analizie i eksperymentowania z różnymi strategiami.

artykuł partnera 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama