Zaginiona Helena Milewska. Policja nadal poszukuje 81-latki

0

Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna i Leśna oraz inne służby i mieszkańcy w dalszym ciągu poszukują zaginionej w dniu 4 sierpnia br. 81-letniej Heleny Milewskiej mieszkanki gminy Wydminy, która przypomnijmy zagubiła się w trakcie spaceru udając się z miejscowości Wężówka do miejscowości Gawliki Małe.

Podczas trwających już drugi tydzień poszukiwań policjanci wspólnie z funkcjonariuszami innych służb sprawdzili szpitale, dworce, tereny leśne i nadbrzeżne, tereny zabudowań i opuszczone gospodarstwa rolne w miejscu zamieszkania kobiety jak i tereny przyległe do miejscowości. Każda informacja dotycząca ewentualnego miejsca pobytu zaginionej kobiety została przez funkcjonariuszy sprawdzona. W poszukiwania zaangażowano przyległe jednostki Policji. Jednak do dnia dzisiejszego 81-latka nie została odnaleziona.

Giżyccy policjanci apelują, aby każdy kto napotka starszą kobietę ubraną w ciemne getry, ciemną bluzę z długimi rękawami, na głowie ciemna chusta, buty tenisówki lub posiada wiedzę o miejscu pobytu zaginionej, prosimy natychmiast o tym fakcie powiadomić oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, numer telefonu 112 lub 87 429 92 00. Można również bezpośrednio skontaktować się z funkcjonariuszem dowodzącym działaniami – numer telefonu: 87 429 92 44.

Przypominamy, że 81-letnia mieszkanka miejscowości Wężówka, gmina Wydminy w dniu 04.08.2018 roku wyszła na spacer zabierając ze sobą kije do Nordic Walking i udała się w kierunku miejscowości Gawliki Małe. Miała wrócić po godzinie czasu jednakże do chwili obecnej nie powróciła, nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona ma 157 cm wzrostu, włosy blond, krótko ostrzyżone oraz oczy niebieskie.

Zaginiona Helena Milewska
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze