Zaginęła 65-letnia mieszkanka Giżycka. Pomóż ją odnaleźć!

0

Policjanci z Giżycka poszukują zaginionej Alicji Marii Szwedko. 65-letnia kobieta wspólnie z mężem wybrała się na wycieczkę rowerową w rejonie lasku pomiędzy ulicą Moniuszki, a ulicą św. Brunona w Giżycku. Kobieta oddaliła się w nieznanym kierunku. Ma zaniki pamięci.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku prowadzą poszukiwania za zaginioną 65- letnią Alicją Marią Szwedko. Kobieta wczoraj (3 kwietnia 2017 r.) około godziny 16:00 wspólnie z mężem wybrała się na wycieczkę rowerową w rejon lasku przy ulicy Moniuszki, a ulicą św. Brunona w Giżycku. Z informacji wynika, że para wjechała do lasku, kobieta jechała za mężem. Po pewnym czasie mężczyzna oglądając się za siebie stwierdził, że nie ma jego żony.

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w czarne spodnie z materiału, niebieski jasny polar, czarne buty sportowe z jasnymi wstawkami, na głowie miała czarny kask ochronny. Poruszała się czarnym rowerem typu „Damka” z zamontowanym z przodu koszykiem.

Rysopis:

Wzrost:160 cm, waga: 70 kg. szczupłej budowy ciała, włosy koloru brązowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku tel: 606 939 308 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Giżycku tel: 87 429 92 00 lub 997, 112.

AKTUALIZACJA 04.04.2017 r. godz. 20.00

Kobietę odnaleziono całą i zdrową za miejscowością Kamionki

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze