Zaginęła 16-letnia Katarzyna. Szuka jej policja i rodzina. Widziałeś ją?

0

Policjanci z powiatu piskiego poszukują 16-letniej Katarzyny Gembal z Orzysza. Nastolatka w środę około godziny 13:00 wyszła z domu nie mówiąc rodzinie dokąd idzie i kiedy wróci. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Nastolatka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. 

W środę (22 grudnia) po godz 13.00 Katarzyna Gembal z Orzysza lat 16 wyszła z domu nie mówiąc bliskim dokąd idzie, ani kiedy wróci. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, ani znajomymi. Dziewczyna nie zabrała ze sobą telefonu.

Rysopis zaginionej: wzrost około 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie blond, nos normalny, pełne uzębienie. Brak znaków szczególnych.

W momencie wyjścia z domu ubrana była w kurtkę w kratkę koloru biało – szarego długości ¾, spodnie jeansowe koloru czarnego, buty koloru bordowego sięgające do kostki.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.

Zaginiona Katarzyna Gembal
Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze