Zabrała pieniądze 75-latkowi i zagroziła, że oskarży go o gwałt

3

48-letnia mieszkanka Giżycka jest podejrzana o to, że w poniedziałek (6 maja) w jednym z mieszkań na terenie miasta zaatakowała 75-latka i zabrała mu 2550 złotych. Zagroziła również, że oskarży go o gwałt. 

Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta jest znajomą 75-letniego mężczyzny i chciała pożyczyć od niego 100 złotych, więc wspólnie udali się do mieszkania seniora.

– Mężczyzna wyjął z szuflady biurka „większą gotówkę”, odliczył 100 złotych i przekazał kobiecie. Wszystko wskazuje na to, że była to za mała kwota. W pewnym momencie kobieta popchnęła mężczyznę, który stał o kulach ortopedycznych, szarpała go, a następnie pociągając go za rękę, doprowadziła do jego upadku na łóżko. Wykorzystując nieporadność mężczyzny, zabrała z szuflady biurka pieniądze w kwocie 2550 złotych. Opuszczając mieszkanie z pieniędzmi, zastraszyła mężczyznę, że posądzi go o gwałt – informują giżyccy policjanci. 

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zastali kobietę w jej mieszkaniu, była nietrzeźwa. Przyznała, że była w mieszkaniu mężczyzny, lecz nie do tego, że zabrała pieniądze. W portfelu należącym do kobiety policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie 2500 złotych.

48-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut rozboju. Prokurator na czas prowadzonego postępowania zastosował wobec 48-latki dozór policji oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym. 

(źródło: KPP Giżycko) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
ToTenChamCoTam

„W pewnym momencie kobieta popchnęła mężczyznę, który stał o kulach ortopedycznych” – i stał dalej?! Szok… „szarpała go a następnie pociągając go za rękę, doprowadziła do jego upadku na łóżko” – musiała uwzględnić wiek pokrzywdzonego i bezpiecznie go obalić… Żeby nie było przypadkowo śmiertelnego zejścia… jakby nie mogła poczekać aż odłoży i wyjąć po czym zastraszyć tym całym gwałtem żeby dziadzia nie zgłaszał na policję. Nie dogonił by na tych kulach a Kobita po prostu „choruje na szyję”. Słyszałem że stary Pierdziel Jurny i też podpity zaoferował ciut więcej tych stówek sprezentować zamiast jedną pożyczać w zamian za nadstawienie dupy…… Czytaj więcej »

Lujowaty

Zastanawia czy jemu stal czy kulal w temacie?

ToTenChamCoTam

Jak jakimś cudem tyle dożyje to i za striptiz na flaku bym parę stówek rzucił. Bo przecież ile jeszcze będzie takich okazji…