41-letni mężczyzna powiesił się w celi Aresztu Śledczego w Giżycku. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 15 sierpnia w godzinach wieczornych. Mężczyzna przebywał w celi 2-osobowej. Prokuratura bada okoliczności tej tragedii.

Ireneusz C. trafił do aresztu 9 sierpnia, w związku z zabójstwem 39-letniej kobiety. Do zbrodni doszło 7 sierpnia 2016 r. 39-letnia kobieta została znaleziona w samochodzie na trasie Sulimy – Kożuchy. Świadek zauważył stojący na poboczu samochód, w którym znajdowała się nieprzytomna kobieta z ranami na szyi. Przybyłe na miejsce służby stwierdziły jej zgon. W tym czasie na posterunek policji w Giżycku zgłosił się 41-letni mężczyzna, który przyznał się do ataku na kobietę.

P.S

 

Zostaw odpowiedź

19 Komentarzy "Zabił konkubinę, powiesił się w celi Aresztu Śledczego w Giżycku"

avatar
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
git
Gość

prosta na pierwszym oddziale

wiem!
Gość

no niestety, na drugim!!!

aaa
Gość

Ludzie nie macie pojęcia co się działo w czterech ścianach tej rodziny więc nie oceniajcie !!!

raff
Gość

Znałem prv bardzo fajny koleś a ona to bym się bardzo zastanowił nad jej oceną ..

Żaaaallll
Gość

Widać jaki był dobry koleś .. pfff

znajomy
Gość

Na temat Kobieta to sie nie wypowiadaj bo ja ją znałem osobiscie zaslugiwala na szczeście i powinna teraz cieszyc sie zyciem a nie patrzeć z góry na synka, a ten zwyrodnialec bardzo dobrze ze sie powiesil przynajmniej nie bedziemy morderce utrzymywać. Jak by byl dobrym człowiekiem to by nie mordowal psychopata z niego i tyle.

Miniaturka
Gość

Również znana mi była osobiście… Przeczytaj uważnie ,że zrozumieniem… Moja decyzja cz się wypowiadam cz nie.. “Mógł pomyśleć o sobie :czyli mógł pierw się powiesić a nie robić krzywdę dobrej kobiecie i przy tym jeszcze dziecko pokrzywdzone ..,”…

Anonimowo
Gość

Nie wiem co go skłoniło do takiego strasznego czynu bo znałam go jako spokojnego ,planowanego człowieka

Miniaturka
Gość

Brawooo..! Jednego psychola mniej..! Szkoda ,że nie pomyślał o odebraniu tylko swojego życia..! Mógł pomyśleć tylko o sobie a nie o dobrej kobiecie.. zwyrodnialec !