41-letni mężczyzna powiesił się w celi Aresztu Śledczego w Giżycku. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 15 sierpnia w godzinach wieczornych. Mężczyzna przebywał w celi 2-osobowej. Prokuratura bada okoliczności tej tragedii.

Ireneusz C. trafił do aresztu 9 sierpnia, w związku z zabójstwem 39-letniej kobiety. Do zbrodni doszło 7 sierpnia 2016 r. 39-letnia kobieta została znaleziona w samochodzie na trasie Sulimy – Kożuchy. Świadek zauważył stojący na poboczu samochód, w którym znajdowała się nieprzytomna kobieta z ranami na szyi. Przybyłe na miejsce służby stwierdziły jej zgon. W tym czasie na posterunek policji w Giżycku zgłosił się 41-letni mężczyzna, który przyznał się do ataku na kobietę.

P.S

 

19 KOMENTARZE

    • Na temat Kobieta to sie nie wypowiadaj bo ja ją znałem osobiscie zaslugiwala na szczeście i powinna teraz cieszyc sie zyciem a nie patrzeć z góry na synka, a ten zwyrodnialec bardzo dobrze ze sie powiesil przynajmniej nie bedziemy morderce utrzymywać. Jak by byl dobrym człowiekiem to by nie mordowal psychopata z niego i tyle.

      • Również znana mi była osobiście… Przeczytaj uważnie ,że zrozumieniem… Moja decyzja cz się wypowiadam cz nie.. “Mógł pomyśleć o sobie :czyli mógł pierw się powiesić a nie robić krzywdę dobrej kobiecie i przy tym jeszcze dziecko pokrzywdzone ..,”…

  1. Brawooo..! Jednego psychola mniej..! Szkoda ,że nie pomyślał o odebraniu tylko swojego życia..! Mógł pomyśleć tylko o sobie a nie o dobrej kobiecie.. zwyrodnialec !

  2. Widziałam dzisiaj to dzieciątko, jego ciocia dobrze się nim zajmuje. Nie zmienia to faktu, że ten zwyrodnialec pozbawił dziecko matki i pożywienia ( dziecko karmione było piersią ) 🙁

  3. Tragedia bo się powiesił? Odebrał życie mstce swego dziecka. Pozbawil ją tego szczęścia ktorym byl jej syn. To była tragedia. A nie to że ten pies powiesił się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here